Sizin için en iyi Çözüm

Ev ve Ofis Yazıcıları

Aylık çalışma döngüsü maksimum 250 ile 15.000 sayfa ( önerilen 50 - 2.000 sayfa ) arasında değişen yazdırma kapasitesine sahip, ev ve küçük ofisler için uygun yazıcılardır.
Bu yazıcı grubu içerisinde; renkli lazer, mono lazer ve mürekkep püskürtmeli; sadece yazdırma yada multi fonksiyon (tarama-fotokopi-faks) özellikli bir çok yazıcıyı bulabilirsiniz.
Önerilen sayfa sayısı: Cihaz ömrünü içeren etkenlere göre, ayda yazdırılan sayfa sayısının en iyi cihaz performası için belirtilen aralığı içerdiği maksimum değerdir.


İş Amaçlı Yazıcılar

Aylık çalışma döngüsü maksimum 65.000 ile 175.000 sayfa ( önerilen 150 - 10.000 sayfa ) arasında değişen yazdırma kapasitesine sahip, küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik profesyonel kalitede yazdırma, kopyalama ve tarama işlemleri yapabilen yazıcılardır. Bu yazıcı grubu içerisinde; renkli lazer, mono lazer ve mürekkep püskürtmeli; sadece yazdırma yada multi fonksiyon (tarama-fotokopi-faks) özellikli bir çok yazıcıyı bulabilirsiniz. Önerilen sayfa sayısı: Cihaz ömrünü içeren etkenlere göre, ayda yazdırılan sayfa sayısının en iyi cihaz performası için belirtilen aralığı içerdiği maksimum değerdir.


Kurumsal Yazıcılar

Aylık çalışma döngüsü maksimum 80.000 ile 300.000 sayfa ( önerilen 1.500 - 50.000 sayfa ) arasında değişen yazdırma kapasitesine sahip, kurumsal işletmelere yönelik, hem yüksek hızlı ve hem de yüksek kapasiteli yazdırma, kopyalama ve tarama işlemleri yapabilen yazıcılardır. Bu yazıcı grubu içerisinde; renkli lazer, mono lazer ve mürekkep püskürtmeli; sadece yazdırma yada multi fonksiyon (tarama-fotokopi-faks) özellikli bir çok yazıcıyı bulabilirsiniz. Önerilen sayfa sayısı: Cihaz ömrünü içeren etkenlere göre, ayda yazdırılan sayfa sayısının en iyi cihaz performası için belirtilen aralığı içerdiği maksimum değerdir.