Satış ve Satış Sonrası Destek

Satış ve Satış Sonrası Destek
Sektörün ilk yıllarından bugüne ilerleyen teknoloji sayesinde,  kurumsal firmaların yanı sıra artık küçük ofislerimize ve hatta evlerimize kadar giren yazıcılar, fotokopi makineleri, tarayıcılar, faks makineleri gibi her türlü baskı aletlerinin belirli bir ekonomik ömrü vardır.

Baskı aletlerimizin bakımlarının zamanında yapılmaması, yanlış veya ihtiyaca uygun olmayan makine tercihleri, düşük kalitede sarf malzeme kullanımı, yanlış servis müdahaleleri gibi faktörler baskı kalitemizin düşmesine, yedek parçalarının kullanılamaz hale gelmesine sebep olarak cihazlarımızın ömrünün kısaltabilir.

1984 yılından itibaren sektörde hizmet veren 1998 yılında Canon, 2008 yılında HP ailesine katılmış firmamız uzman satış temsilcileri ve sertifikalı teknik servis personelimizle garantili hizmet almanızı sağlar.

Satış hizmeti sırasında;  öncelikle kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun ürün belirlenir, uygun fiyat ve ürün çeşitliliğiyle montaj, nakliye ve cihazın eğitimi dahil süreç tamamlanır.
Daha sonrasında cihaza yapılan periyodik bakımlarla cihazınızın uzun yıllar kullanılabilirliğini sağlanır.

Teknik servis hizmeti sırasında; öncelikle arıza tespiti yapılır ve sonrasında değişmesi gereken parça var ise maliyetleri çıkarılır, en kısa süre ve en az maliyetle çözüm sağlanır.
Daha sonrasında cihaza yapılan periyodik bakımlarla cihazınızın uzun yıllar kullanılabilirliği sağlanır.

İşimizi iyi yapabilmek için tüm faaliyet alanlarımızda müşteri memnuniyetine odaklanarak ve çevre duyarlılığını bilinciyle çalışmaya devam edeceğiz.