Kurumsal Kiralama

Kurumsal Kiralama

Dünyada çok yaygın olarak tercih edilen KOPYA BAŞI KİRALAMA yönteminin ülkemizde de kullanımı bir hayli fazla. Kafa karıştıran toner markaları, anlaşılmayan yedek parçalar, ihtiyaca uygun olmayan çok sayıda cihazla uğraşmak istemeyen kurumsal firmalar ,bankalar ,okullar, noterler küçük işletmeler ve aklınıza gelebilecek her sektör tarafından tercih ediliyor. Ayrıca kısa süreli toplantılar , kongreler , aylık projeler için de kopya başı kiralama yöntemi kullanılıyor.

Peki nedir kopya başı kiralama yöntemi ? İhtiyacınız olan her türlü fotokopi makinesine ,çok fonksiyonlu yazıcılara ,lazer yazıcılara hiçbir başlangıç maliyeti olmaksızın, kendi iş alanınızda sahip olabilme imkanıdır . Aynı zamanda yedek parça ve toner gibi sarf malzeme alımları, eskiyen cihazlarınızın ikinci el satışı, yeni cihazlar tedariği gibi bir çok yatırım ve operasyonel giderlerinizden de kurtulmanızı sağlayan bir yöntem.

Firmamızın sunduğu rekabetçi fiyatlar sayesinde maliyet tasarrufu sağladığınız ,hizmetinizi sözleşmelerle güvence altına aldığınız , uzman kadromuzla destek sağladığımız imkanlarla hizmetinizdeyiz